Ресторани готелю Едуард пропонують приємне проведення часу за обідом чи вечерею з близькими Вам людьми. Широкий асортимент страв Закарпатської, Угорської Чеської та Словацької кухонь залишать приємні спогади про наш готель. Тут можна організувати банкет, День Народження чи дитяче свято. Адміністрація готелю подбає про те, щоб час, проведений у нас, залишився незабутнім.

Ресторани готелю Едуард – це ще один  важливий привід, щоб відвідати наш заклад. Ми відкриті не тільки для гостей готелю, але і для всіх, хто цінує хорошу закарпатську та європейську кухні. У готелі з 8:00 до 10:00 для гостей готелю подають сніданки, які включені у вартість проживання. Протягом дня – замовлення з меню. Наш шеф – кухар з радістю вислухає ваші побажання та за попередньою домовленістю – можливе індивідуальне харчування.

Є 3 затишні камерні зали та лобі-бар. Загальна кількість місць – до 40 гостей. Зали доступні до замовлення як разом, так і окремо. Допоможемо підібрати вам меню для вашої визначної події чи романтичної вечері. В теплу пора року працює тераса в окремому тихому дворі готелю. Є можливість розмістити до 30 гостей. Наш привітний персонал вислухає ваші побажання, а шеф – кухар задовольнить ваші  смакові рецептори.

 В Ресторані готелю Едуард кожен гість – бажаний.